سوالات متداول

چطور می توانم سفارشم را پیگیری کنم؟
 1. روی نماد آدمک کلیک کنید.
 2. گزینه “سفارش ها” را انتخاب کنید.
 3. در این قسمت می توانید وضعیت سفارش های خود را مشاهده کنید. سفارشاتی که فاکتور و بسته بندی شده باشند با عنوان “تکمیل شده” نمایش داده می شوند.

همچنین درصورتی که سفارش شما از طریق پست ارسال شده باشد می توانید کد مرسوله 20 رقمی را در آدرس زیر جست و جو نمایید:

newtracking.post.ir

چطور میتوانم به اطلاعات خریدهای قبلی خود دسترسی پیدا کنم؟

برای مشاهده سفارش خود می بایست قبل از ثبت سفارش در سایت ثبت نام کرده باشید. برای دسترسی به تاریخچه سفارشات خود مراحل زیر را طی کنید:

 1. روی نماد آدمک کلیک کنید.
 2. گزینه “سفارش ها” را انتخاب کنید.
 3. سفارش مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی گزینه نمایش کلیک کنید.

در صورتی که بدون ثبت نام در سایت سفارش خود را ثبت کرده اید، می توانید بعدا در سایت ثبت نام کنید و با پشتیبانی لاغرشید تماس بگیرید تا بتوانید سفارشتان را مشاهده کنید.

آیا امکان ویرایش توسط خودم پس از انجام خرید وجود دارد؟

خیر- تا پیش از ثبت نهایی سفارش و دریافت کد پیگیری می توانید سفارش خود را ویرایش یا لغو کنید. برای ویرایش خریدهایی که سفارش تکمیل گردیده است میتوانید در ساعات اداری با پشتیبانی لاغرشید بشماره 44410896-021 یا بشماره همراه 09105363603 در ساعات غیر اداری تماس حاصل بفرمایید.

ارسال محصولات سفارش داده شده به چه طریق صورت می پذیرد؟
 • شهر تهران: ارسال با پیک
 • شهر های دیگر: ارسال با پست سفارشی یا پست پیشتاز
چه زمانی میتوانم سفارش خود را دریافت کنم؟
 • شهر تهران: سفارشات شهر تهران در همان روز ثبت سفارش و  روز کاری بعد تحویل داده می شوند.
 • شهر های دیگر: سفارشاتی که تا ساعت 8 شب روزهای شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند همان روز بسته بندی و فردای انروز ارسال می شوند. به طور معمول تحویل سفارشات با پست پیشتاز ۲ الی ۴ روزه و با پست سفارشی ۷ روزه انجام میشود.
امکان پرداخت وجه در محل تحویل محصول خریداری شده وجود دارد؟
 • در حال حاضر امکان پرداخت در محل وجود ندارد و پرداخت وجه فقط از طریق وبسایت و گزینه پرداخت از طریق کارت و درگاه بانکی امکانپذیر است.
کد پیگیری مرسوله پستی برایم ارسال شده است،اما با وارد نمودن آن در سامانه پیگیری مرسولات پستی اطلاعات سفارش نمایش داده نمی شود؟

پس از پیامک شدن کد 20 رقمی مرسوله، مدتی زمان می برد تا اطلاعات مرسوله در سامانه پست قرار بگیرد. به همین دلیل بهتر است یک روز پس از پیامک شدن کد مرسوله سفارشتان را در سامانه پیگیری نمایید.

سفارشم را بصورت اینترنتی پرداخت نمودم و وجه از حسابم کسر گردیده است، اما پرداخت سفارشم تائید نشده است؟

ممکن است بدلیل اختلال در درگاه بانکی انتقال وجه به بانک ناقص باشد – در اینصورت وجه بصورت خودکار طی 72 ساعت کاری مجددا به حساب شما برمیگردد. مجددا خریدتان را انجام دهید.